Skocz do treści dokumentu
A- | A+ | Zmień kontrast

Sąd Rejonowy w Suwałkach

Ogłoszenie z art. 88b usp

OGŁOSZENIE
w trybie art. 88b  - ustawy z dnia 21 lipca 2001 r. - Prawo o ustroju sądów powszechnych
(Dz.U. z 2019 r., poz. 52 ze zm.)
o pierwszym i kolejnych powołaniach sędziów Sądu Rejonowego w Suwałkach,
zawierające informacje o:
 
1)    organie powołującym oraz wnioskującym o powołanie;
2)    dacie powołania;
3)    miejscu służbowym (siedzibie) sędziego.
 
Sędziowie:
1)    Dominik Sebiastian Czeszkiewicz– Sędzia Sądu Rejonowego w Suwałkach
 
·       Postanowienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 30 czerwca 2009 r. o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego w Augustowie na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa
·       Pismem Ministra Sprawiedliwości z dnia 28 czerwca 2012r. przeniesiony z dniem1 września 2012 do Sądu Rejonowego w Suwałkach
 
2)    Bożena Jabłońska – Sędzia Sądu Sędzia Sądu Rejonowego w Suwałkach
 
·       Postanowienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 30 czerwca 2009 r. o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego  w Suwałkach na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa
 
3)    Izabela Sadłowska -Sędzia Sądu Sędzia Sądu Rejonowego w Suwałkach
 
·       Postanowienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 30 czerwca 2009 r. o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego  w Suwałkach na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa
4)    Piotr Taraszkiewicz- Sędzia Sądu Sędzia Sądu Rejonowego w Suwałkach
 
·       Postanowienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 30 czerwca 2009 r. o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego w Suwałkach na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa.
 
 
 5)    Katarzyna Biabiarz – Mikulska- Sędzia Sądu Sędzia Sądu Rejonowego w Suwałkach
 
·       Postanowienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 08 stycznia 2008 r o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego w Suwałkach na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa
 
6)    Adrianna Janowska Ziajka- - Sędzia Sądu Sędzia Sądu Rejonowego w Suwałkach
 
·       Postanowienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 08 stycznia 2008 r. o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego w Suwałkach na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa
 
7)    Katarzyna Wierzbińska – Wróbel-  Sędzia Sądu Rejonowego w Suwałkach
·       Postanowienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 04 grudnia 2003 r. o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego w Suwałkach na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa
 
8)    Tomasz Szeligowski -Sędzia Sądu Rejonowego w Suwałkach
·       Postanowienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 18 września 1998 r. o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego w Suwałkach na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa
 
9)    Anna  Szeligowska -Sędzia Sądu Rejonowego w Suwałkach
·       Postanowienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 24 września 1999 r. o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego w Suwałkach na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa
 
10) Beata Sieczkowska -Sędzia Sądu Rejonowego w Suwałkach
·       Postanowienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 28 lipca 2015r. r. o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego w Olecku na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa
·       Decyzją Ministra Sprawiedliwości z dnia 27 października 2016 została przeniesiona do Sądu Rejonowego w Suwałkach.
 
11) Sylwia Rudnianin- Świetlicka  -Sędzia Sądu Rejonowego w Suwałkach
·       Postanowienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 15 sierpnia 2014 r.  o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego w Suwałkach na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa.
 
12) Karol Kwiatkowski-Sędzia Sądu Rejonowego w Suwałkach
·       Postanowienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 04 września 2008r. o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego w Sejnach na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa.
·       Decyzją Ministra Sprawiedliwości z dnia 10 marca  2015 została przeniesiona do Sądu Rejonowego w Suwałkach.
 
13) Edyta Staszkiewicz - Tkacz  -Sędzia Sądu Rejonowego w Suwałkach
·       Postanowienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 28 września 2016r. o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego w Suwałkach na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa.
 
14) Ewa Ornowska  -Sędzia Sądu Rejonowego w Suwałkach
·       Postanowienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 09 grudnia 1996r. o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego w Suwałkach na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa.
 
15) Małgorzata Malinowska  -Sędzia Sądu Rejonowego w Suwałkach
·       Postanowienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 14 kwietnia 2018r. o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego w Suwałkach na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa.
 
16) Wioletta Bukowska - Snarska  -Sędzia Sądu Rejonowego w Suwałkach
·       Postanowienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 05 marca 2009r. o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego w Suwałkach na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa.
 
17) Dorota Konarzewska  -Sędzia Sądu Rejonowego w Suwałkach
·       Postanowienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 17 września 2015r. o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego w Suwałkach na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa.
 
18) Beata Sznejder  -Sędzia Sądu Rejonowego w Suwałkach
·       Postanowienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 17 sierpnia 2004r. o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego w Suwałkach na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa.
 
19) Agnieszka Raczkowska  -Sędzia Sądu Rejonowego w Suwałkach
·       Postanowienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 28 lipca 2015r. o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego w Suwałkach na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa.

20     Elżbieta Kisielewska –Sędzia  Sądu Rejonowego w Suwałkach Postanowieniem   Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 3 września 2021r. została powołana do pełnienia urzędu na  stanowisku sędziego Sądu Rejonowego w Suwałkach. 

 
Referendarze
1.     Anna Kamilla  Makarska -   Starszy Referendarz sądowy w Sądzie Rejonowym w Suwałkach
·       Decyzja Ministra Sprawiedliwości 22 kwietnia 2004r.mianowana referendarzem sądowym w Sądzie Rejonowym w Suwałkach  na wniosek Prezesa Sądu Okręgowego w Suwałkach.
·       Decyzją Prezesa Sądu Apelacyjnego w Białymstoku z dnia 30 stycznia 2017r. mianowana na stanowisko starszego referendarz sądowego z dniem 1 stycznia 2017r.
 
2.     Jadwiga Żuryńska - Starszy Referendarz sądowy w Sądzie Rejonowym w Suwałkach
·       Decyzja Ministra Sprawiedliwości 01 stycznia 2002r. mianowana referendarzem sądowym w Sądzie Rejonowym w Suwałkach  na wniosek Prezesa Sądu Okręgowego w Suwałkach.
·       Decyzją Ministra  Sprawiedliwości z dnia 15 marca 20112r.. mianowana na stanowisko starszego referendarz sądowego z dniem 20 marca 2012.
 
3.     Andrzej Konarzewski - Starszy Referendarz sądowy w Sądzie Rejonowym w Suwałkach
·       Decyzja Ministra Sprawiedliwości 15 października 2005r. mianowana referendarzem sądowym w Sądzie Okręgowym w Łomży  na wniosek Prezesa Sądu Okręgowego w Łomży. Pismem z dnia 3 lutego 2015r. Prezesa Sądu Apelacyjnego został przeniesiony z dniem 1 marca 2015r. na stanowisko referendarza sądowego w Sadzie Rejonowym w Suwałkach.
·       Decyzją Prezesa  Sądu Apelacyjnego z dnia 21 kwietnia 2017r. mianowany na stanowisko starszego referendarz sądowego z dniem 01 maja 2017r.
 
4.     Edyta Mazurek- Referendarz sądowy w Sądzie Rejonowym w Suwałkach
·       Decyzją Prezesa  Sądu Apelacyjnego z dnia 07 lutego 2019r. mianowany na stanowisko referendarza sądowego z dniem 15 lutego 2019r.

Powrót na góre | Drukuj stronę